Os 5206 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 17.08 | ||||
Týniště nad Orlicí | 16.09 | 2 | |||
Petrovice nad Orlicí | 16.12 | 16.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.17 | 16.19 | 3 | ||
Blešno | 16.22 | 16.22 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.34 | 16.36 | 2 | ||
Praskačka | 16.43 | 16.46 | |||
Lhota pod Libčany | 16.49 | 16.50 | |||
Dobřenice | 16.52 | 16.53 | |||
Káranice | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 17.03 | 17.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia