Os 5143 | |
Řazení vlaku: 3x810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doudleby nad Orlicí | 8.56 | 5 | |||
Hronov | 7.11 | 1 | |||
Velké Poříčí | 7.13 | 7.13 | |||
Náchod-Běloves | 7.17 | 7.17 | |||
Náchod | 7.20 | 7.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Václavice | 7.29 | 7.33 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 7.38 | 7.43 | 1 | ||
Černčice | 7.47 | 7.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Pohoří | 7.56 | 7.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Očelice | 8.05 | 8.05 | |||
Bolehošť | 8.08 | 8.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 8.17 | 8.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 8.35 | 8.35 | |||
Čestice | 8.39 | 8.39 | |||
Častolovice | 8.42 | 8.45 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 8.48 | 8.49 | |||
Kostelec nad Orlicí | 8.51 | 8.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci