Os 5133 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 13.35 | 1 | |||
Meziměstí | 12.47 | ||||
Březová u Broumova | 12.51 | 12.51 | |||
Bohdašín | 12.53 | 12.53 | |||
Teplice nad Metují | 12.57 | 12.58 | |||
Dědov | 13.02 | 13.02 | |||
Česká Metuje | 13.04 | 13.04 | |||
Žďár nad Metují | 13.07 | 13.07 | |||
Police nad Metují | 13.11 | 13.17 | 1 | ||
Hronov zastávka | 13.20 | 13.20 | |||
Hronov | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Velké Poříčí | 13.26 | 13.26 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 13.29 | 13.29 | |||
Náchod-Běloves | 13.31 | 13.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster