Os 5123 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755/Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 6.20 | 2/2 | |||
Teplice nad Metují | 5.46 | ||||
Dědov | 5.50 | 5.50 | |||
Česká Metuje | 5.52 | 5.53 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 5.56 | 5.56 | |||
Police nad Metují | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Hronov zastávka | 6.04 | 6.05 | |||
Hronov | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Velké Poříčí | 6.11 | 6.11 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 6.14 | 6.14 | |||
Náchod-Běloves | 6.16 | 6.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci