Os 5048 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 22.46 | 2 | |||
Česká Třebová | 22.20 | 4 | |||
Dlouhá Třebová | 22.24 | 22.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 22.28 | 22.29 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.31 | 22.32 | pražské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 22.41 | 22.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök