Os 5044 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 20.34 | 2 | |||
Česká Třebová | 20.07 | 4 | |||
Dlouhá Třebová | 20.11 | 20.12 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 20.15 | 20.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.18 | 20.19 | pražské/2 | ||
Bezpráví | 20.25 | 20.25 | |||
Brandýs nad Orlicí | 20.29 | 20.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster