Os 4905 | |
Řazení vlaku: 263 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 10.44 | 1/1 | |||
Žďár nad Sázavou | 8.38 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 8.44 | 8.45 | 1/1 | ||
Laštovičky | 8.48 | 8.49 | |||
Sklené nad Oslavou | 8.53 | 8.53 | 2/1 | ||
Křižanov | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Ořechov | 9.05 | 9.06 | |||
Osová Bítýška | 9.09 | 9.09 | |||
Vlkov u Tišnova | 9.12 | 9.13 | 1/1 | ||
Níhov | 9.17 | 9.17 | |||
Řikonín | 9.21 | 9.22 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 9.25 | 9.25 | |||
Tišnov | 9.30 | 9.32 | 3/1 | ||
Hradčany | 9.34 | 9.35 | |||
Čebín | 9.37 | 9.38 | |||
Kuřim | 9.43 | 9.44 | 2/1 | ||
Česká | 9.47 | 9.47 | |||
Brno-Řečkovice | 9.51 | 9.52 | |||
Brno-Královo Pole | 9.54 | 9.55 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 9.58 | 9.58 | |||
Brno-Židenice | 10.04 | 10.05 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.09 | 10.12 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 10.16 | 10.16 | 7 | ||
Modřice | 10.19 | 10.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 10.23 | 10.24 | |||
Rajhrad | 10.26 | 10.27 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 10.30 | 10.30 | |||
Hrušovany u Brna | 10.33 | 10.37 | 2 | ||
Žabčice | 10.39 | 10.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy