Os 4807 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.12 | V | |||
Jihlava | 7.35 | 2 | |||
Luka nad Jihlavou | 7.45 | 7.46 | 3 | ||
Bítovčice | 7.48 | 7.49 | |||
Přímělkov | 7.52 | 7.52 | |||
Dolní Smrčné | 7.55 | 7.56 | |||
Bransouze | 7.59 | 8.02 | 2 | ||
Číchov | 8.06 | 8.06 | |||
Okříšky | 8.12 | 8.14 | 1/2 | ||
Krahulov | 8.21 | 8.21 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 8.26 | 8.26 | |||
Třebíč | 8.30 | 8.39 | 2 | ||
Vladislav zastávka | 8.47 | 8.48 | |||
Studenec | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 9.05 | 9.13 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Rapotice | 9.28 | 9.28 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 9.32 | 9.32 | |||
Zastávka u Brna | 9.39 | 9.42 | 2 | ||
Rosice u Brna | 9.45 | 9.45 | |||
Tetčice | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Střelice | 9.56 | 9.56 | 2 | ||
Troubsko | 10.00 | 10.00 | |||
Brno-Horní Heršpice | 10.07 | 10.07 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy