Os 4805 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.13 | V | |||
Jihlava | 6.29 | 2 | |||
Malý Beranov | 6.33 | 6.33 | |||
Luka nad Jihlavou | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Bítovčice | 6.45 | 6.45 | |||
Přímělkov | 6.48 | 6.49 | |||
Dolní Smrčné | 6.52 | 6.52 | |||
Bransouze | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Číchov | 6.59 | 7.00 | |||
Okříšky | 7.06 | 7.07 | 1/2 | ||
Krahulov | 7.14 | 7.14 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 7.19 | 7.19 | |||
Třebíč | 7.23 | 7.40 | 1/2 | ||
Vladislav zastávka | 7.48 | 7.49 | |||
Studenec | 7.58 | 7.58 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 8.06 | 8.13 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Rapotice | 8.28 | 8.31 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 8.35 | 8.36 | |||
Zastávka u Brna | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Rosice u Brna | 8.45 | 8.46 | |||
Tetčice | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Omice | 8.53 | 8.53 | |||
Střelice | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Troubsko | 9.01 | 9.02 | |||
Brno-Horní Heršpice | 9.08 | 9.08 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia