Os 4783 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 21.19 | 2 | |||
Česká Třebová | 20.36 | 4 | |||
Semanín | 20.41 | 20.41 | |||
Opatov | 20.44 | 20.45 | 4 | ||
Opatovec | 20.47 | 20.48 | |||
Svitavy | 20.51 | 20.52 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 20.54 | 20.55 | |||
Hradec nad Svitavou | 20.58 | 20.58 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 21.04 | 21.04 | |||
Březová nad Svitavou | 21.07 | 21.08 | 1 | ||
Moravská Chrastová | 21.10 | 21.11 | |||
Rozhraní | 21.13 | 21.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci