Os 4782 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.54 | 3 | |||
Letovice | 22.06 | 2 | |||
Rozhraní | 22.11 | 22.11 | |||
Moravská Chrastová | 22.14 | 22.14 | |||
Březová nad Svitavou | 22.16 | 22.17 | 1 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 22.20 | 22.20 | |||
Hradec nad Svitavou | 22.27 | 22.27 | |||
Svitavy-Lány | 22.31 | 22.31 | |||
Svitavy | 22.34 | 22.35 | 3 | ||
Opatovec | 22.39 | 22.39 | |||
Opatov | 22.42 | 22.43 | 3 | ||
Semanín | 22.47 | 22.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci