Os 4771 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 15.53 | 2 | |||
Česká Třebová | 15.00 | 4 | |||
Semanín | 15.06 | 15.06 | |||
Opatov | 15.10 | 15.10 | 4 | ||
Opatovec | 15.13 | 15.13 | |||
Svitavy | 15.17 | 15.19 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 15.22 | 15.22 | |||
Hradec nad Svitavou | 15.26 | 15.26 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 15.32 | 15.32 | |||
Březová nad Svitavou | 15.35 | 15.42 | 1 | ||
Moravská Chrastová | 15.44 | 15.44 | |||
Rozhraní | 15.47 | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci