Os 4760 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.33 | 4 | |||
Letovice | 4.51 | 2 | |||
Rozhraní | 4.56 | 4.56 | |||
Moravská Chrastová | 4.59 | 4.59 | |||
Březová nad Svitavou | 5.01 | 5.01 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 5.04 | 5.04 | |||
Hradec nad Svitavou | 5.09 | 5.10 | |||
Svitavy-Lány | 5.13 | 5.13 | |||
Svitavy | 5.16 | 5.17 | 3 | ||
Opatovec | 5.20 | 5.20 | |||
Opatov | 5.23 | 5.23 | 3 | ||
Semanín | 5.26 | 5.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster