Os 4747 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 14.56 | 2 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.43 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 13.48 | 13.49 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.52 | 13.52 | 2 | ||
Blansko město | 13.56 | 13.57 | |||
Blansko | 13.59 | 14.04 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Adamov | 14.12 | 14.13 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 14.16 | 14.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.21 | 14.21 | |||
Brno-Židenice | 14.28 | 14.29 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.33 | 14.40 | II | ||
Brno-Chrlice | 14.49 | 14.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci