Os 4518 | |
Řazení vlaku: 714 + Bdtx766 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 16.54 | 2./2 | |||
Břeclav | 15.31 | 1A | |||
Boří les | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Valtice město | 15.43 | 15.44 | |||
Valtice | 15.46 | 15.47 | 4 | ||
Sedlec u Mikulova | 15.52 | 15.52 | |||
Mikulov na Moravě | 15.59 | 16.01 | 4 | ||
Březí | 16.06 | 16.07 | |||
Dobré Pole | 16.09 | 16.10 | |||
Novosedly | 16.14 | 16.14 | 3 | ||
Jevišovka | 16.17 | 16.18 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Božice u Znojma | 16.33 | 16.34 | 1./1 | ||
Hodonice | 16.43 | 16.43 | 1 | ||
Dyje | 16.47 | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster