Os 4477 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Miroslav | 13.52 | 1 | |||
Hevlín | 13.09 | ||||
Hrabětice | 13.16 | 13.17 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 13.20 | 13.36 | 1 | ||
Pravice | 13.40 | 13.40 | |||
Břežany | 13.44 | 13.44 | |||
Dolenice | 13.49 | 13.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci