Os 4108 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + Btax780 + 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.19 | III | |||
Veselí nad Moravou | 6.23 | 2 | |||
Bzenec | 6.32 | 6.33 | 4 | ||
Vracov | 6.37 | 6.38 | |||
Vlkoš | 6.43 | 6.43 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 6.48 | 6.48 | |||
Kyjov | 6.52 | 6.55 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 7.00 | 7.00 | |||
Nemotice | 7.09 | 7.10 | 4 | ||
Brankovice | 7.15 | 7.16 | |||
Nesovice | 7.20 | 7.20 | 4 | ||
Nevojice | 7.24 | 7.24 | |||
Bučovice | 7.28 | 7.29 | 3 | ||
Marefy | 7.32 | 7.32 | |||
Křižanovice | 7.35 | 7.36 | |||
Slavkov u Brna | 7.41 | 7.42 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 7.46 | 7.46 | |||
Blažovice | 7.51 | 7.52 | 4 | ||
Šlapanice | 7.58 | 7.58 | 3 | ||
Brno-Slatina | 8.03 | 8.04 | 3 | ||
Brno-Židenice | 8.10 | 8.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci