Os 4087 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 17.19 | 3 | |||
Vyškov na Moravě | 17.01 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 17.06 | 17.06 | |||
Ivanovice na Hané | 17.09 | 17.11 | 1 | ||
Chvalkovice na Hané | 17.14 | 17.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök