Os 4045 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.52 | 2 | |||
Vyškov na Moravě | 9.01 | ||||
Hoštice-Heroltice | 9.06 | 9.06 | |||
Ivanovice na Hané | 9.09 | 9.12 | 1 | ||
Chvalkovice na Hané | 9.14 | 9.15 | |||
Nezamyslice | 9.19 | 9.22 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 9.26 | 9.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 9.30 | 9.31 | |||
Kojetín | 9.34 | 9.35 | 3 | ||
Chropyně | 9.39 | 9.40 | 4 | ||
Věžky | 9.45 | 9.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci