Os 4018 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.26 | II | |||
Křenovice horní nádraží | 21.58 | 2 | |||
Zbýšov | 22.00 | 22.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 22.03 | 22.04 | |||
Újezd u Brna | 22.07 | 22.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 22.09 | 22.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 22.16 | 22.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster