Os 4014 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.26 | II | |||
Křenovice horní nádraží | 19.54 | 2 | |||
Zbýšov | 19.56 | 19.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 19.59 | 20.00 | |||
Újezd u Brna | 20.03 | 20.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 20.05 | 20.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 20.12 | 20.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia