R 401 „Silesia“ | |
Řazení vlaku: 151 + WLAB/Bcou + WLAB + Bcmnouz61 + Bmnouz61 + 3xB249 + BDs449 + A149 + Bc833 + WLABmee823 + WLAB821 + 3xWLABm62 + WLAB/Bc + WLABm62 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.32 | 4 | |||
Praha-Libeň | 21.41 | 21.42 | 3 | ||
Kolín | 22.18 | 22.20 | 2 | ||
Přelouč | 22.37 | 22.39 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.49 | 22.52 | 4 | ||
Choceň | 23.11 | 23.13 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 23.27 | 23.29 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 23.40 | 23.42 | 2 | ||
Kraków Główny | 6.24 | ||||
Zábřeh na Moravě | 0.06 | 0.07 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.34 | 0.37 | |||
Přerov | 0.53 | 1.16 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 2.00 | 2.02 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 2.09 | 2.11 | |||
Bohumín | 2.18 | 3.07 | 3 | ||
Zebrzydowice | 3.26 | 3.27 | |||
Czechowice Dziedzice | 3.57 | 3.58 | |||
Oświęcim | 4.36 | 4.37 | |||
Trzebinia | 5.33 | 5.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci