Os 3922 | |
Řazení vlaku: 3x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 22.47 | 1/1 | |||
Valašské Meziříčí | 21.19 | 2 | |||
Branky na Moravě | 21.25 | 21.25 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 21.29 | 21.29 | |||
Kunovice-Loučka | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 21.37 | 21.37 | |||
Osíčko | 21.42 | 21.42 | 2 | ||
Loukov | 21.46 | 21.46 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 21.50 | 21.51 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 21.55 | 21.55 | |||
Jankovice | 21.57 | 21.57 | |||
Dobrotice | 21.59 | 21.59 | |||
Holešov | 22.04 | 22.13 | 3 | ||
Třebětice | 22.18 | 22.18 | |||
Hulín | 22.22 | 22.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 22.34 | 22.35 | 2a/3 | ||
Postoupky | 22.39 | 22.39 | |||
Bezměrov | 22.42 | 22.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci