Os 3913 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 15.00 | 2 | |||
Kojetín | 13.22 | 1/1 | |||
Bezměrov | 13.26 | 13.26 | |||
Postoupky | 13.29 | 13.29 | |||
Kroměříž | 13.34 | 13.49 | 2a/2 | ||
Hulín | 13.57 | 14.03 | 2/2 | ||
Třebětice | 14.07 | 14.07 | |||
Holešov | 14.12 | 14.13 | 3 | ||
Dobrotice | 14.17 | 14.17 | |||
Jankovice | 14.20 | 14.20 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.22 | 14.22 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 14.27 | 14.28 | 3 | ||
Loukov | 14.33 | 14.33 | |||
Osíčko | 14.37 | 14.37 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 14.42 | 14.42 | |||
Kunovice-Loučka | 14.45 | 14.45 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 14.50 | 14.50 | |||
Branky na Moravě | 14.53 | 14.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci