Os 3902 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 7.47 | 2a/2 | |||
Frýdek-Místek | 4.24 | 2 | |||
Baška | 4.28 | 4.28 | 3 | ||
Pržno | 4.33 | 4.33 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 4.38 | 4.44 | 3 | ||
Čeladná | 4.49 | 4.50 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 4.55 | 4.58 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 5.06 | 5.23 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 5.25 | 5.25 | |||
Veřovice | 5.33 | 5.34 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 5.40 | 5.40 | |||
Hostašovice | 5.46 | 5.49 | 3 | ||
Valašské Meziříčí | 5.58 | 6.23 | 2 | ||
Branky na Moravě | 6.30 | 6.30 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 6.35 | 6.35 | |||
Kunovice-Loučka | 6.42 | 6.45 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 6.48 | 6.48 | |||
Osíčko | 6.54 | 6.54 | 3 | ||
Loukov | 6.58 | 6.58 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 7.08 | 7.08 | |||
Jankovice | 7.10 | 7.10 | |||
Dobrotice | 7.12 | 7.12 | |||
Holešov | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Třebětice | 7.22 | 7.22 | |||
Hulín | 7.27 | 7.39 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia