Os 3788 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 19.46 | 3 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.57 | 3 | |||
Lupěné | 19.01 | 19.01 | |||
Hoštejn | 19.06 | 19.06 | |||
Tatenice | 19.11 | 19.11 | |||
Krasíkov | 19.14 | 19.14 | |||
Žichlínek | 19.17 | 19.17 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 19.22 | 19.22 | |||
Rudoltice v Čechách | 19.25 | 19.26 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 19.33 | 19.39 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster