Os 3610 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 12.48 | 2A/3 | |||
Hanušovice | 12.11 | 2 | |||
Hanušovice Holba | 12.13 | 12.13 | |||
Raškov | 12.16 | 12.16 | |||
Bohdíkov | 12.19 | 12.19 | 2 | ||
Komňátka | 12.22 | 12.23 | |||
Ruda nad Moravou | 12.27 | 12.27 | 2 | ||
Bartoňov | 12.30 | 12.30 | |||
Bohutín | 12.33 | 12.34 | |||
Bludov lázně | 12.37 | 12.37 | |||
Bludov | 12.40 | 12.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci