Os 3215 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 20.06 | 3 | |||
Přerov | 19.08 | 2 | |||
Prosenice | 19.14 | 19.14 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 19.17 | 19.17 | |||
Lipník nad Bečvou | 19.21 | 19.22 | 2 | ||
Drahotuše | 19.28 | 19.28 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.34 | 19.35 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 19.43 | 19.44 | |||
Černotín | 19.46 | 19.46 | |||
Špičky | 19.50 | 19.50 | |||
Milotice nad Bečvou | 19.52 | 19.53 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 19.55 | 19.56 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 20.01 | 20.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster