Os 3102 | |
Řazení vlaku: 842 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 12.51 | 2 | |||
Ostrava-Stodolní | 10.48 | 10.48 | |||
Ostrava střed | 10.50 | 10.50 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 10.54 | 10.54 | |||
Ostrava-Kunčice | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Vratimov | 11.01 | 11.02 | 3 | ||
Paskov | 11.07 | 11.08 | 1/2 | ||
Lískovec u Frýdku | 11.14 | 11.15 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 11.19 | 11.24 | 2 | ||
Baška | 11.28 | 11.28 | 3 | ||
Pržno | 11.33 | 11.33 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 11.38 | 11.43 | 3 | ||
Čeladná | 11.48 | 11.49 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 11.54 | 11.57 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 12.05 | 12.19 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 12.21 | 12.21 | |||
Veřovice | 12.29 | 12.30 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 12.36 | 12.36 | |||
Hostašovice | 12.42 | 12.43 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök