Os 2929 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 11.49 | 2/3 | |||
Studénka | 10.04 | 2 | |||
Jistebník | 10.09 | 10.10 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 10.13 | 10.13 | |||
Ostrava-Svinov | 10.17 | 10.19 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 10.23 | 10.23 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.26 | 10.28 | |||
Bohumín | 10.34 | 10.43 | 3 | ||
Dolní Lutyně | 10.46 | 10.47 | |||
Dětmarovice | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Louky nad Olší | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.11 | 11.11 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.17 | 11.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 11.25 | 11.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 11.29 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 11.33 | 11.34 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 11.38 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 11.42 | 2 | |||
Hrádek (Gródek) | 11.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci