Os 2922 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 6.47 | ||||
Návsí (Nawsie) | 5.16 | 1/1 | |||
Hrádek (Gródek) | 5.19 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.23 | 1/1 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 5.27 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 5.32 | 5.51 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.55 | ||||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.59 | 5.59 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.03 | 6.05 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.09 | 6.10 | |||
Louky nad Olší | 6.12 | 6.13 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 6.21 | 6.21 | |||
Karviná hlavní nádraží | 6.24 | 6.25 | 2 | ||
Dětmarovice | 6.30 | 6.31 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 6.35 | 6.35 | |||
Bohumín | 6.39 | 6.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia