Os 28411 | |
Řazení vlaku: 113 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.24 | bechyňské/1 | |||
Bechyně | 10.35 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 10.39 | 10.39 | |||
Bežerovice | 10.43 | 10.43 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 10.48 | 10.49 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 10.53 | 10.53 | |||
Všechlapy | 10.56 | 10.56 | |||
Třebelice | 10.58 | 10.58 | |||
Čenkov u Malšic | 11.01 | 11.01 | |||
Malšice | 11.03 | 11.04 | 2 | ||
Libějice | 11.09 | 11.09 | |||
Slapy | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Horky u Tábora | 11.15 | 11.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök