Os 27913 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 15.26 | 5 | |||
Blatná | 14.45 | 4 | |||
Tchořovice | 14.52 | 14.52 | |||
Lnáře | 14.54 | 14.56 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 14.58 | 14.58 | |||
Kasejovice | 15.02 | 15.04 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 15.08 | 15.08 | |||
Životice | 15.11 | 15.11 | |||
Kotouň | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Želvice | 15.20 | 15.20 | |||
Třebčice | 15.23 | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci