Os 2780 | |
Řazení vlaku: A/B/D/W Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 1.51 | 3 | |||
Velká nad Veličkou | 1.30 | 2 | |||
Louka u Ostrohu | 1.35 | 1.36 | |||
Lipov | 1.38 | 1.39 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 1.44 | 1.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster