Os 2771 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 18.28 | ||||
Hodonín | 17.10 | 2 | |||
Rohatec zastávka | 17.15 | 17.15 | |||
Rohatec | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 17.20 | 17.20 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 17.26 | 17.29 | 3 | ||
Petrov u Strážnice | 17.32 | 17.32 | |||
Strážnice | 17.36 | 17.38 | 2 | ||
Vnorovy | 17.42 | 17.43 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 17.45 | 17.45 | |||
Veselí nad Moravou | 17.48 | 18.07 | 3 | ||
Lipov | 18.16 | 18.16 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 18.19 | 18.19 | |||
Velká nad Veličkou | 18.24 | 18.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster