Os 27710 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 17.11 | 1 | |||
Zadní Třebaň | 16.21 | 1/2 | |||
Běleč | 16.27 | 16.27 | |||
Liteň | 16.31 | 16.34 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 16.39 | 16.39 | |||
Nesvačily | 16.42 | 16.42 | |||
Všeradice | 16.45 | 16.45 | |||
Vižina | 16.48 | 16.48 | |||
Osov | 16.52 | 16.52 | |||
Hostomice pod Brdy | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Radouš | 17.02 | 17.02 | |||
Neumětely | 17.05 | 17.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci