Os 2761 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 13.25 | ||||
Hodonín | 12.10 | 1vpravo/1 | |||
Rohatec zastávka | 12.15 | 12.15 | |||
Rohatec | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 12.20 | 12.20 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 12.30 | 12.30 | |||
Strážnice | 12.34 | 12.36 | 2 | ||
Vnorovy | 12.40 | 12.41 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 12.43 | 12.43 | |||
Veselí nad Moravou | 12.46 | 13.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 13.08 | 13.08 | |||
Lipov | 13.13 | 13.13 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 13.16 | 13.16 | |||
Velká nad Veličkou | 13.21 | 13.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy