Os 27002 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 9.30 | 2 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 8.59 | ||||
Karlovy Vary | 9.04 | 9.06 | 2/2 | ||
Dalovice | 9.09 | 9.09 | 3 | ||
Sadov | 9.13 | 9.13 | |||
Sadov-Podlesí | 9.16 | 9.16 | |||
Velký Rybník | 9.19 | 9.19 | |||
Hroznětín | 9.23 | 9.25 | 2 | ||
Hroznětín zastávka | 9.27 | 9.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci