Os 2664/5 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.51 | 4 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.26 | 3 | |||
Česká Kamenice | 14.10 | 1 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 14.14 | 14.14 | |||
Markvartice | 14.19 | 14.19 | |||
Dolní Habartice | 14.22 | 14.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.31 | 3 | |||
Malá Veleň | 14.34 | 14.34 | |||
Březiny u Děčína | 14.38 | 14.38 | |||
Děčín východ | 14.42 | 14.47 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök