Os 2656/7 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.22 | 4 | |||
Jedlová | 18.08 | 4 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.02 | 4 | |||
Děčín východ | 17.06 | 17.11 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 17.14 | 17.14 | |||
Malá Veleň | 17.17 | 17.17 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.28 | 4 | |||
Dolní Habartice | 17.31 | 17.31 | |||
Markvartice | 17.35 | 17.35 | |||
Česká Kamenice | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Mlýny | 17.53 | 17.57 | 3 | ||
Kytlice | 18.00 | 18.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci