Os 26409 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 19.00 | 1/2 | |||
Mělník | 17.23 | 1 | |||
Velký Borek | 17.26 | 17.26 | |||
Mělnická Vrutice | 17.29 | 17.29 | |||
Hleďsebe | 17.35 | 17.35 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 17.37 | 17.37 | |||
Lhotka u Mělníka | 17.39 | 17.39 | |||
Nebužely | 17.46 | 17.46 | |||
Živonín | 17.49 | 17.49 | |||
Kanina | 17.53 | 17.53 | |||
Mšeno | 17.59 | 18.15 | 2 | ||
Skramouš | 18.19 | 18.19 | |||
Vrátno | 18.23 | 18.23 | |||
Trnová | 18.27 | 18.27 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 18.30 | 18.30 | |||
Skalsko | 18.32 | 18.32 | |||
Katusice | 18.37 | 18.39 | 2 | ||
Líny | 18.43 | 18.43 | |||
Bukovno | 18.46 | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy