Os 26331 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Smržovka | 15.51 | 4 | |||
Josefův Důl | 15.39 | 2 | |||
Antonínov | 15.41 | 15.41 | |||
Tanvaldský Špičák | 15.44 | 15.44 | |||
Jiřetín pod Bukovou | 15.45 | 15.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci