Os 2630/1 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.33 | 4 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.16 | 3 | |||
Rumburk | 4.17 | 1 | |||
Krásná Lípa | 4.23 | 4.23 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 4.25 | 4.25 | |||
Rybniště | 4.29 | 4.29 | 3 | ||
Chřibská | 4.34 | 4.34 | 3 | ||
Kytlice | 4.47 | 4.47 | |||
Mlýny | 4.50 | 4.51 | 2 | ||
Horní Kamenice | 4.56 | 4.56 | |||
Česká Kamenice | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 5.04 | 5.04 | |||
Markvartice | 5.09 | 5.09 | |||
Dolní Habartice | 5.12 | 5.12 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.17 | 3 | |||
Malá Veleň | 5.20 | 5.20 | |||
Březiny u Děčína | 5.23 | 5.23 | |||
Děčín východ | 5.27 | 5.29 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster