Os 2610/1 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 14.31 | 4 | |||
Rumburk | 15.40 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 14.15 | 4 | |||
Děčín východ | 14.19 | 14.20 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 14.23 | 14.23 | |||
Malá Veleň | 14.26 | 14.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.32 | 4 | |||
Dolní Habartice | 14.35 | 14.35 | |||
Markvartice | 14.39 | 14.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 14.43 | 14.43 | |||
Česká Kamenice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Horní Kamenice | 14.52 | 14.52 | |||
Mlýny | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Kytlice | 15.02 | 15.02 | |||
Jedlová | 15.10 | 15.15 | 4 | ||
Chřibská | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Rybniště | 15.26 | 15.27 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 15.31 | 15.31 | |||
Krásná Lípa | 15.33 | 15.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy