Os 2606/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.31 | 4 | |||
Dolní Poustevna | 12.31 | 1 | |||
Děčín hlavní nádraží | 10.15 | 4 | |||
Děčín východ | 10.19 | 10.20 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 10.23 | 10.23 | |||
Malá Veleň | 10.26 | 10.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 10.32 | 4 | |||
Dolní Habartice | 10.35 | 10.35 | |||
Markvartice | 10.39 | 10.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 10.43 | 10.43 | |||
Česká Kamenice | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Horní Kamenice | 10.52 | 10.52 | |||
Mlýny | 10.58 | 10.59 | 3 | ||
Kytlice | 11.02 | 11.02 | |||
Jedlová | 11.10 | 11.15 | 4 | ||
Chřibská | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Rybniště | 11.26 | 11.27 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 11.31 | 11.31 | |||
Krásná Lípa | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Rumburk | 11.40 | 11.44 | 2 | ||
Valdek | 11.50 | 11.50 | |||
Šluknov | 11.56 | 12.01 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 12.04 | 12.04 | |||
Velký Šenov zastávka | 12.09 | 12.09 | |||
Velký Šenov | 12.12 | 12.14 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 12.17 | 12.17 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 12.21 | 12.22 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 12.25 | 12.25 | |||
Horní Poustevna | 12.28 | 12.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy