Os 25983 „Cykloturistika“ | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.11 | IV./6 | |||
Slaný | 17.30 | 4 | |||
Slaný předměstí | 17.33 | 17.34 | |||
Podlešín | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Koleč | 17.49 | 17.50 | |||
Zákolany zastávka | 17.54 | 17.55 | |||
Kováry | 17.58 | 17.59 | |||
Noutonice | 18.06 | 18.07 | 4 | ||
Tuchoměřice | 18.12 | 18.13 | |||
Středokluky | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Dobrovíz | 18.21 | 18.22 | |||
Hostouň u Prahy | 18.24 | 18.24 | |||
Jeneč zastávka | 18.27 | 18.28 | |||
Hostivice | 18.34 | 18.36 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 18.41 | 18.41 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 18.47 | 18.47 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 18.56 | 18.56 | 4 | ||
Praha-Bubny | 19.03 | 19.03 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia