Os 2556 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.06 | 6 | |||
Benešov u Prahy | 21.03 | 2 | |||
Mrač | 21.09 | 21.09 | |||
Čerčany | 21.12 | 21.13 | 1 | ||
Pyšely | 21.15 | 21.15 | |||
Čtyřkoly | 21.17 | 21.18 | |||
Senohraby | 21.21 | 21.22 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 21.24 | 21.24 | |||
Mnichovice | 21.27 | 21.28 | |||
Strančice | 21.31 | 21.32 | 2/3 | ||
Světice | 21.35 | 21.35 | |||
Říčany | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 21.42 | 21.43 | |||
Praha-Uhříněves | 21.46 | 21.46 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 21.49 | 21.49 | |||
Praha-Hostivař | 21.52 | 21.53 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 21.56 | 21.57 | |||
Praha-Vršovice | 22.01 | 22.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök