Os 2546 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.36 | 6 | |||
Benešov u Prahy | 17.33 | 2 | |||
Mrač | 17.39 | 17.39 | |||
Čerčany | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Pyšely | 17.45 | 17.45 | |||
Čtyřkoly | 17.47 | 17.48 | |||
Senohraby | 17.51 | 17.52 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 17.54 | 17.54 | |||
Mnichovice | 17.57 | 17.58 | |||
Strančice | 18.01 | 18.02 | 2/3 | ||
Světice | 18.05 | 18.05 | |||
Říčany | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 18.12 | 18.13 | |||
Praha-Uhříněves | 18.16 | 18.16 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 18.19 | 18.19 | |||
Praha-Hostivař | 18.22 | 18.23 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 18.26 | 18.27 | |||
Praha-Vršovice | 18.31 | 18.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci