Os 25243 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doudleby nad Orlicí | 17.45 | 3 | |||
Rokytnice v Orlických horách | 17.00 | 2 | |||
Pěčín | 17.06 | 17.06 | |||
Slatina nad Zdobnicí | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Rybná nad Zdobnicí | 17.21 | 17.21 | |||
Peklo nad Zdobnicí | 17.27 | 17.27 | |||
Vamberk | 17.30 | 17.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci