Os 2512 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.06 | 6 | |||
Benešov u Prahy | 7.03 | 2 | |||
Mrač | 7.09 | 7.09 | |||
Čerčany | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Pyšely | 7.15 | 7.15 | |||
Čtyřkoly | 7.17 | 7.18 | |||
Senohraby | 7.21 | 7.22 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 7.24 | 7.24 | |||
Mnichovice | 7.27 | 7.28 | |||
Strančice | 7.31 | 7.32 | 2/3 | ||
Světice | 7.35 | 7.35 | |||
Říčany | 7.38 | 7.39 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 7.42 | 7.43 | |||
Praha-Uhříněves | 7.46 | 7.46 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 7.49 | 7.49 | |||
Praha-Hostivař | 7.52 | 7.52 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 7.56 | 7.56 | |||
Praha-Vršovice | 8.01 | 8.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia